Geri git   Favori Forum - Kapsamlı Bilgi Platformu » BİLGİSAYAR & İNTERNET » Windows


Seçenekler
Windows 2000 Professional Hakkında
Alt 24-08-2007, 07:21 AM   #1 (permalink)
Standart Windows 2000 Professional Hakkında

[hide]Windows 2000 Professional

Özellikler
Windows 2000 Professional
Windows*2000 Professional'ın bir araya getirilmiş özellikleri, tüm kuruluşlarda masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için ana işletim sistemini oluşturur. Windows 98 Tak ve Kullan, kullanımı kolay kullanıcı arabirimi ve güç yönetimi gibi en iyi iş özelliklerini aldık ve daha da geliştirdik. Ayrıca bunlara Windows NT standartlarını temel alan güvenlik sisteminin gücünü, yönetilebilirlik ve güvenirliği ekledik. Windows 2000 Professional, onu ister tek bir bilgisayarda ister dünya çapında bir ağ yoluyla dağıtın, masaüstü bilgisayara sahip olmanın toplam maliyetini azaltırken bilgisayar kullanma gücünüzü artırır.

Güvenirlik:
Windows Dosya Koruması
Çekirdek sistem dosyalarını koru*****, uygulamalar yüklenirken bu dosyaların üzerine veri yazılmasını önler. Bir dosyanın üzerine yazılması söz konusu olduğunda,*Windows Dosya Koruması bu dosyayı doğru sürümü ile değiştirecektir. Sistem dosyalarının bu şekilde korunmasıyla, Windows 2000, Windows'un eski sürümlerindeki pek çok yaygın sistem arızasını en aza indirir.

Sürücü sertifikası
Kullanıcılara, aygıt sürücülerin kurcalanmamış olduğu garantisi veren ve kullanıcıların belgesiz sürücüler yüklemeleri riskini azaltan koruma önlemleri alır.

Tam 32-bit işletim sistemi
Uygulama arızalarını ve planlanmamış önyüklemeleri en aza indirir.

Microsoft Yükleyici
Yükleme, yapılandırma, izleme, yükseltme işlemlerinde ve yazılımların doğru bir şekilde kaldırılmasında, kullanıcı hata risklerinin ve verimlilik kaybı olasılıklarını en aza indirilmesinde kullanıcılara yardım eden Windows Yükleyici Hizmeti ile birlikte çalışır.

Windows Amblem Programı
Microsoft'un diğer geliştiriciler ve müşterilerle işbirliği içinde geliştirdiği bir dizi kapsamlı standartla karşı karşıya kalan uygulamalara güvence sağlar.

Çarpıcı Bir Şekilde Azaltılmış Önyükleme Senaryoları
Kullanıcıyı, Windows NT 4.0 ve Windows 9x'da sistemi önyükleme yapmaya zorlayan pek çok senaryoyu ortadan kaldırır. Ayrıca pek çok yazılım yüklemesi de sistemin önyükleme yapmasını gerektirmeyecektir.

Kullanımı ve Bakımı Kolay:
Sistem Hazırlık Araçları (SysPrep)
Bilgisayar yapılandırmalarını, sistemleri ve uygulamaları kopyalayan yöneticilere, daha basit daha hızlı ve daha uygun maliyetli dağıtım sağla***** yardım eder.

Kur Yöneticisi
Yükleme komut dosyalarını tasarlamada yöneticilere yol gösteren bir grafik sihirbaz sağlar.

Uzaktan Yükleme Hizmetleri (RIS)
İşletim sisteminin tüm ağda yüklenmesine (SysPrep resimler de içinde) olanak sağlar. RIS, kuruluşların gereksinimlerini karşılamak amacıyla yöneticilerin ayarları standartlaştırmasını sağladığından, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine ve dağıtım maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur.

Çok Dilli Kullanıcı Arabirimi (MUI)
Kullanıcı arabirimini değiştirerek pek çok dilde belge oluşturma, okuma ve düzenleme olanağı sağlar.

Daha hızlı performans
64 megabayt (MB) veya daha fazla belleği olan sistemlerde, Windows 9x'den yüzde 25 daha hızlı bir performans sağlar.

Birden çok görevi daha hızlı başarma
Windows 95 veya Windows 98'de, kullanıcıya aynı anda birçok görevi yerine getirme ve birçok programı çalıştırmasına olanak tanıyan* 32-bit mimari kullanır.

Ayarlanabilir bellek ve işlemci desteği
RAM'i 4 gigabayta ve simetrik çoklu işlemciyi ikiye çıkarmaya olanak tanır.

Windows 9x ve Windows NT için eşlerarası destek
Klasörler, yazıcılar ve çevrebirimler gibi tüm kaynakları paylaşma olanağı tanı*****, Windows 2000 Professional'ı, eşlerarası düzeyde, Windows'un daha eski sürümleriyle karşılıklı olarak çalıştırmak üzere etkinleştirir.
Microsoft Windows Services for UNIX 2.0
Microsoft Windows Services for UNIX 2.0, Windows NT ve Windows 2000'e kuruluş içindeki var olan UNIX tabanlı sistemlerle daha sıkı birlikte çalışma olanağı veren bir dizi ek özellikler sunar. Müşterilerin Windows NT ve Windows 2000 işletim sistemlerini var olan UNIX ortamlarına tümleştirmelerini kolaylaştıran desteklenen ve tamamen tümleşik birlikte çalışma bileşenlerini sunar.

Kişiselleştirilmiş menüler
En sık kullandığınız uygulamaları göstererek, Başlat menüsünü çalıştığınız yola uyarlar.

Sorun gidericiler
Daha yüksek verimliliğe, daha az yardım masası başvurusuna ve daha iyi bir müşteri hizmetine olanak tanı*****, yapılandırmada, en iyi duruma getirmede ve sayısız Windows 2000 işlevselliği sorunlarının giderilmesinde kullanıcılara destek sağlar.

Çoklu ortam için önizleme pencereleri
Gerçekte dosyayı açmadan, bir çoklu ortam dosyasının anlık görüntüsünü Windows Explorer'da görmenizi sağlar.

Daha fazla sihirbaz
Daha az yardım masası başvurusuna ve daha iyi bir müşteri hizmetine olanak tanı*****, olağan veya zor görevlerin yerine getirilmesini kolaylaştırır. Örneğin siz Web'de tarama yaparken bile Yazıcı Sihirbazı Ekle özelliği yerel ve ağ yazıcılarıyla bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

Windows NT güvenlik modeli
Yalnızca kimliği doğrulanmış kullanıcıların sistem kaynaklarına erişmesine izin verir. Güvenlik modeli, nesnelere (örneğin dosyalara ve paylaştırılmış yazıcılara) erişenleri,* kişinin bir nesneyi kullanabildiği eylemleri ve* denetlenen olayları yönetmek için bileşenler içerir.

Dosya Şifreleme Sistemi (EFS)
Her dosyayı raslantısal olarak oluşturulmuş bir tuşla şifreler. Şifreleme ve şifre çözme işlemleri kullanıcı için saydamdır.

IP Güvenlik (IPSec) desteği
Bir ağ içinden iletilen verileri korumaya yardım eder. IPSec, kuruluşların verilerini Internet üzerinden güvenli bir şekilde iletmelerine olanak sağlayan sanal özel ağlar (VPN) için sağlanan güvenliğin önemli bir bölümünü oluşturur.

Kerberos desteği
Bir endüstri standardı ve Windows 2000 tabanlı kuruluş kaynaklarına hızlı, tek oturumlu çok güçlü kimlik doğrulaması sağlar. Kerberos, özellikle UNIX gibi farklı işletim sistemleri için yararlı bir Internet standartıdır.

Akıllı kart desteği
Akıllı kart yeteneklerini işletim sistemiyle tümleştirir. Akıllı kartlar, istemci kimlik doğrulaması, etkileşimli oturum, kod imzalama ve e-posta güvenliği gibi salt yazılım çözümleri geliştirir.

Microsoft Management Console (MMC)
Yönetim araçları için merkezileştirilmiş ve tutarlı bir ortam sağlar.

Kurtarma Konsolu
Hizmetleri başlatıp durdurmanıza, sürücüleri biçimlendirmenize, yerel sürücüdeki verileri okuyup yazmanıza ve birçok başka yönetim görevini yerine getirmenize olanak veren bir komut satırı konsolu sağlar.

Windows Yönetim Araçları (WMI)
Sistem yöneticilerini izlemeye ve komut dosyası ve diğer uygulamalar yoluyla sistemi denetleme olanağı sağla***** izleyen ve yöneten sistem kaynakları için standartlaştırılmış bir alt yapı sağlar.

IntelliMirror
Kullanıcılara bilgilerine ve yazılımlarına ulaşmada gelişmiş bir erişim olanağı sağlar. IntelliMirrorTM yönetim teknolojileri, taşınabilir bilgisayar kullanıcılarına ait bilgisayar kaynaklarının ağda oturum açtıkları yer neresi olursa olsun "izlenmelerine" izin vererek kullanıcılara çok faydalı olur.*Intellimirror'ın bir özelliği olan çevrimdışı dosyalar, kullanıcılara sanki ağ bağlantısı başarısız olmuş gibi anahtar belgelerde çalışmayı sürdürmelerine izin verir. Intellimirror, Windows 2000 Server'a gereksinim duyar.

Güvenli modda başlatma seçenekleri
Varsayılan ayarları ve en az sayıda aygıt sürücüsünü kullanarak sisteminizi en alt seviyede yeniden başlatmanıza olanak sağlar.*

Grup İlkesi
Güvenlik, kullanıcı hakları, masaüstü ayarları, uygulamalar ve kaynaklar gibi yöneticilerin bilgisayar ortamının sanal olarak her yönü hakkında özelleştirilmiş kurallar belirlemelerine ve eksik yapılandırma olasılığını en aza indirmelerine izin verir. Grup İlkesi Active DirectoryTM hizmetiyle birlikte çalışır ve Windows 2000 Server'a gereksinim duyar.

Gezgin Kullanıcılar İçin Geliştirilmiş Özellikler:
Hazırda bekleme
Önceden belirlenmiş bir zamanda bilgisayarınızı ve monitörünüzü kapatır ama masaüstünüzü diskte saklar. Bu, sistemin güç kaynağının tamamen kapatılmasına izin verir. Bilgisayarınızı yeniden etkinleştirdiğinizde, hazırda bekleme modu programlarınızı ve ayarlarınızı bıraktığınız gibi eksiksiz olarak geri yükler.

Çevrimdışı Dosyalar ve Klasörler
Ağla bağlantıyı kesmenize ve sanki hala bağlıymış gibi çalışmanıza izin verir. Çevrimdışı Dosyalar özelliği, bilgi verici belgeleri bilgisayarınıza depolamanıza olanak sağlar.

Çevrimdışı Görüntüleme
Çevrimdışı görüntüleme için kullanılabilir grafikler içeren Web sayfalarını bütünleştirir. Ağ veya Internet bağlantınızın olmadığı zamanlarda, dizüstü bilgisayarınızda Web sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.

Eşitleme Yöneticisi
Çevrimdışı dosya ve klasörlerinizi ağ üzerindeki biçimleriyle karşılaştırmanıza ve güncelleştirmenize izin verir.

Akıllı Pil
Pilinizin enerjisini artıran belirli işlevlere güç ayırmanızı etkinleştirerek pilinizin ömrünü gösteren en doğru görüntüyü verir.

Etkin Yerleştirme
Dizüstü bilgisayarınızı, donanım yapılandırmasını değiştirmeden veya önyükleme yapmadan sabit veya taşınabilir hale getirmenize izin verir.

Daha kolay uzaktan yapılandırma sihirbazları
Ağa ve sanal özel ağa (VPN) uzaktan erişimi kurmakta size adım adım yol gösterir.

NetMeeting
Seyahat etmeden uluslararası bir toplantıya katılmanıza olanak sağlar. NetMeeting konferans yazılımı ile görüntülü telekonferansı, paylaştırılmış uygulamaları ve dosya alışverişini kullanarak başkalarıyla birlikte çalışabilirsiniz.

Evrensel Seri Yolu (USB)
Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı yeniden yapılandırmadan ve önyükleme yapmadan, oyun çubukları, tarayıcılar ve camcorder'lar gibi geniş bir çevrebirimler dizisine bağlanmanıza ve onlarla bağlantıyı kesmenize izin verir.

IrDA desteği
Yaygın kızılötesi iletişim kuralını kullanan iki Windows 2000 tabanlı bilgisayar arasında güvenli kablosuz iletişim sağlar.

IEEE 1394
Hızlı veri aktarımına gereksinim duyan aygıtlar için iletişimin daha geniş bir bant üzerinden yapılmasını sağlar.

Sayısal Aygıtlar
Aygıt Bölmesi ve DVD gibi kaldırılabilir depolama birimi aygıtlarını destekler. İvmelendirilmiş Grafik Bağlantı Noktası (AGP), birden çok görüntü kartı ve monitör, OpenGL 1.2, DirectX 7.0 API ve Video Bağlantı Noktası Genişletmeleri gibi yeni görüntüleme aygıtlarının desteğiyle kalitesi yüksek grafikler içeren işlerinizi gösterir.

Tak ve Kullan
Yeni donanımı en az yapılandırmayla otomatik olarak yüklemenizi sağlar. Şu anda 6.500'den fazla aygıt bu işlevselliği desteklemektedir.

Internet'e Hazır:
Tümleşik Internet Explorer 5.01
Masaüstü ortamınızı Web'le tümleştiren Internet Explorer 5.01'i*destekler.

Güçlü geliştirme platformu
Dinamik HTML Davranışlarını ve geliştiricilere en hızlı geliştirme süresi ile en geniş seçenek aralığı sağlayan XML'i destekler.

Arama çubuğu
Web sayfaları veya kişi adresleri gibi farklı bilgi tiplerini hızlı bir şekilde aramanıza yardım eder ve kullanmak istediğiniz arama motorunu seçer (bir konumdan tümünü).

Geçmiş çubuğu
Geçmişte görüntülediğiniz sitelere geri dönmenize yardım eder. Geçmiş çubuğu yalnızca Web sitelerini değil aynı zamanda intranet sitelerini, ağ sunucularını ve yerel klasörleri de izler.

Sık Kullanılanlar
İster dosyalarda, ister klasörlerde isterse Web sitelerinde depolanıyor olsunlar uygun bilgileri bulup düzenlemenize yardım eder.

Internet Explorer Yönetim Paketi (IEAK)
Sistem yöneticilerini, yalnızca seçtikleri bileşenleri ve özel uygulamaları (bir merkezi konumdakilerden tümünü) yükleyerek Internet Explorer 5.01'i, platformların içinden hızlı ve etkili bir şekilde dağıtmaları için etkinleştirir.

Otomatik Tamamlama
Adres çubuğuna ilk karakterleri yazmaya başladığınızda bir URL'yi tamamla***** bulunmuş olduğunuz yeri hatırlatır.

IntelliForms
Adınızı, adresinizi veya güvenli bir şekilde bilgisayarınıza depoladığınız başka bilgileri otomatik olarak girerek Web'de biçimlerin dolup taşma sıkıntısını azaltır.

Otomatik Düzeltme
http, .com ve .org gibi yaygın URL kurallarındaki hataları otomatik olarak düzeltir.

Otomatikleştirilmiş Proxy
Otomatik olarak bir proxy sunucuyu konumlandırır ve Internet Explorer 5.01'i bu sunucu yoluyla Internet'e bağlanmak üzere yapılandırır.

Internet Bağlantısı Paylaşımı
Çevirmeli bağlantı veya geniş bant bağlantısı kullanarak ev ağınızı veya küçük ofis ağınızı Internet'e bağlar. Tek bir bilgisayardan, evinizdeki ağ üzerindeki tüm bilgisayarlar için ağ adres çevrimi, adresleme ve ad çözümü hizmetleri sağlayabilirsiniz.
Windows 2000 Server
Windows 2000 Server Ailesi
Windows® 2000 Server işletim sistemleri, Windows NT® Server işletim sistemleri serisinin gelecek kuşağıdır. Windows 2000 Server kapsamlı Internet ve uygulama platformu sunmasının yanı sıra, işletme maliyetlerini düşüren kapsamlı yönetim özellikleri ve sunduğu yüksek güvenilirlik ve kullanım düzeyi ve de ölçeklenebilirlik sayesinde Windows NT Server 4.0�ın güçlü özelliklerini daha da geliştiriyor alıyor.
Windows 2000 Server, büyüklüğü ne olursa olsun tüm işletmeler için akıllıca yapılmış uzun vadeli bir yatırımdır. Platformda yapılan gelişmeler uygun maliyetli ağ bilgisayar ortamı arayışında olan organizasyonlar için üç önemli konuya çözüm getirmektedir:
· Yüksek düzeyde güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik
· Gelişmiş kapsamlı yönetim becerileri sayesinde düşük maliyet
· Kapsamlı Internet ve uygulama desteği
Windows 2000 Server ailesi üç sürümden oluşmaktadır: Standard Edition, Advanced Edition ve Datacenter Edition. Standard Edition, küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından en fazla tercih edilen sürüm olması bekleniyor. Advanced Edition ve Datacenter Edition orta ve büyük ölçekli kuruluşlarla Internet Servis Sağlayıcılarının (ISS) önemli gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı.
Windows 2000 Server Standard Edition
Active DirectoryTM rehber hizmetini esas alan bir altyapı hizmetleri kümesi Windows 2000 Server�ın çekirdeğini oluşturmaktadır. Active Directory yönetimi kolaylaştırır, güvenliği artırır ve diğer uygulamalarla birlikte çalışabilme yeteneğini geliştirir. Kullanıcıların, grupların, güvenlik hizmetlerinin ve ağ kaynaklarının merkezi bir şekilde yönetilebilmesini sağlar. Buna ek olarak, Active Directory çeşitli uygulamalar ve aygıtlarla birlikte çalışabilmesini sağlayan çok sayıda standart arabirime sahiptir.
Windows 2000 Server organizasyonların en yeni Web teknolojilerinden yararlanabilmelerini sağlayan kapsamlı bir Web ve Internet hizmetleri kümesi sunar. Windows 2000 Server basit site sunma işleminden ileri Web uygulamalarına ve yenilenen medya hizmetlerine değin sunduğu entegre ve esnek Web platformu sayesinde organizasyonların intranet ve önemli Web-tabanlı iş çözümleri için gerek duydukları tüm hizmetleri sağlar.
Windows 2000 Server, Windows NT Server 4.0�ın oluşturduğu uygulama hizmetlerini genişletiyor. COM+, işlem ve mesaj kuyruklama ve XML desteği gibi uygulama hizmetlerini entegre hale getiren Windows 2000 Server hem anahtar teslim Bağımsız Yazılım Tedarikçisi (ISV) çözümleri hem de özel işletme uygulamaları için ideal bir platformdur.
Mikroişlemci hızlarındaki süreci yansıtan Windows 2000 Server aynı zamanda hem tek işlemcili sistemleri hem de 4-işlemcili simetrik (SMP)sistemleri, ve en çok 4 gigabayt (GB) fiziksel bellekği destekliyor.
Windows 2000 Server küçük ve orta ölçekli kurumsal uygulama kullanımları, Web sunucuları ve çok sayıda çalışma grubu ve şube ofisi bulunan organizasyonlar için idealdir.
Windows 2000 Advanced Server
Eski adı Windows NT Server 4.0, Enterprise Edition, olan Windows 2000 Advanced Server güçlü bir sunucu işletim sistemidir. Yüksek kullanım düzeyi ve ölçeklenebilirlik için kapsamlı bir kümeleme altyapısı sağlar ve en çok 64 GB belleği destekler. Talepleri yüksek olan kurumsal uygulamalar için tasarlanan Advanced Server en çok 4-işlemcili SMP ile yeni sistemleri destekler. Bu sunucu veritabanı yoğun işler için idealdir ve yüksek kullanım düzeyi sunan kümeleme, ağ ve bileşen yük dengeleme işlemleri entegre hale getirerek sistem ve uygulama kullanımını mükemmel hale getirir.
Windows 2000 Datacenter Server
Windows 2000 Server�ın özelleştirilmiş üstün nitelikli bir sürümü olan Windows 2000 Datacenter Server, en fazla 32-işlemcili SMP ve en çok 64 GB fiziksel belleği destekler. Windows 2000 Advanced Server gibi standart özellik olarak kümeleme ve yük dengeleme hizmetleri sunar. Dahası, Windows 2000 Datacenter Server büyük veri depoları, ekonometrik analiz, büyük ölçekli bilimsel ve mühendislik simülasyonları, çevrim içi işlem, sunucu birleştirme projeleri ve büyük ölçekli Internet hizmet sağlayıcıları ve Web sitesi hosting işlemleri için en uygun çözümdür.
Bu sistemler, işlemlerde rekor düzeyde fiyat performansı sağlayacak ve bazı iş yükü ortamlarında eş zamanlı olarak 10.000'in üzerinde kullanıcıyı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Windows 2000 Server
Bu orta seviye iş sunucusu, çalışma grupları ve departman düzeyinde dosya ve yazdırma sunucuları, web sunucuları ve iletişim sunucuları için gerekli olan çok amaçlı özellikler içeriyor.
· Active Directory
· Windows Yönetim Araçları
· Kerberos ve Genel Anahtar Altyapısı (PKI) Güvenliği
· Windows Uç Birim Hizmetleri
· COM+ bileşen hizmetleri
· Gelişmiş Internet ve Web Hizmetleri
· En fazla 4-işlemcili SMP desteği
Windows 2000 Advanced Server
Windows 2000 Server�ın tüm özelliklerini içeren daha güçlü orta seviye sunucudur. Kurumsal ve büyük departman düzeyinde çözümler için gerekli olan yüksek kullanım ve ölçeklenebilirlik düzeyini sağlıyor.
· Tüm Windows 2000 Sunucu özellikleri
· Ağ yükü dengeleme
· Gelişmiş Uygulama kurtarma kümelemesi
· Bileşen Yükü dengeleme
· Yüksek performanslı sıralama
· En fazla 64 GB ana bellek
· En fazla 8-işlemcili SMP
Windows 2000 Datacenter Server
Microsoft tarafından büyük ölçekli kurumsal çözüm olarak bugüne kadar sunulan en güçlü ve en işlevsel sunucu işletim sistemi.
· Windows 2000'in tüm gelişmiş sunucu özellikleri
· En fazla 16-işlemcili SMP (OEM�ler ile 32-işlemcili)
· Daha Gelişmiş Kümeleme[/hide]
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 04-10-2007, 04:51 PM   #2 (permalink)
Standart Cvp: Windows 2000 Professional Hakkında

saolasın ...
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 14-12-2007, 08:58 PM   #3 (permalink)
Standart Cvp: Windows 2000 Professional Hakkında

teşekkürler çok güzel
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 05-03-2008, 12:48 PM   #4 (permalink)
Standart Cvp: Windows 2000 Professional Hakkında

emeğe saygı saol kardeş
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 27-05-2008, 10:54 AM   #5 (permalink)
Standart Cvp: Windows 2000 Professional Hakkında

TEŞKRLER
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 26-04-2009, 02:38 PM   #6 (permalink)
Standart Cevap: Windows 2000 Professional Hakkında

teşekkürler güzel bilgiler
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 02-05-2009, 02:49 PM   #7 (permalink)
Standart Cevap: Windows 2000 Professional Hakkında

güzel bilgi ama eskidi 2000
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap

Benzer Konular
Windows 7 Tüm Driverları , windows 7 driver download,indir,yükle
http://img40.imageshack.us/img40/7263/70480348.jpg Win7 Drivers x32/x64 (Updated 23.10.09) | 2Gb Windows 7 driverları.23 Ekim 2009...
2000.En KariZmAtiK PoLiS ArabaLArI 2000
http://img178.imageshack.us/img178/3914/fkvt9cfbd1xc0.jpg
Windows Hakkında Resimler
http://img376.imageshack.us/img376/3245/bigbrother9cn.jpg http://img376.imageshack.us/img376/6197/bilgisayarcelladi3kl.jpg ...
Windows Hakkında Önemli Bilgiler!...., Kesin Lazım Olur!...
WİNDOWS HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER Gezgin Penceresinin Sabitlenmesi Windows, oturumu her kapattýðýnýzda görev...
Windows Home Editionu Programsız Professional Yapmak
Xp Home Edition Kullanyorsanız ve de Proffessional Yapmak istiyorsanız* ya da ben bunu öğreneyim diyorsanız buyurun okuyun. Başlıyoruz....

Hızlı Cevap
Mesajınız:
Seçenekler

Seçenekler
Stil

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:24 PM.
Yasal Uyarı Favori Forum
Favori Forum'da Mp3, Hack, Adult, Warez, Crack, Serial, Full Film, Full Oyun Vs. İllegal İçerikli Paylaşım Kesinlikle Yasaktır.
Logomuzda Kullanılan Maskot Favorifrm.Net 'e Aittir ve TPE Tarafından Tescillidir. İzinsiz Kullanılamaz.

Sitemiz Forum sitesi olduğu için sitemize kayıtlı üyelerimiz yazı, resim ve diğer materyalleri kontrol edilmeksizin sitemize ekleyebilmektedir. 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda ilgili yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi mail adresine yollayabilir veya Buradaki Formu Doldurarak bize iletebilirsiniz.
Kuruluş : 13/ARALIK/2006
2006 - 2014 Favorifrm.Net Her Hakkı Saklıdır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4 Copyright ©2000-2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO