Geri git   Favori Forum - Kapsamlı Bilgi Platformu » TARİH & YAŞAM » DİN Bölümü » Sahih Hadisler


Seçenekler
Bunları biliyor muydunuz?
Alt 20-12-2009, 12:45 PM   #1 (permalink)
Standart Bunları biliyor muydunuz?

Bunları biliyor muydunuz?

(Gizli gerçekler)Prof.Dr. M.Tarcan KAYALAR ın Fransa da son çıkan (Ağustos-2008) kitabından alıntılar...1) Osmanlı Devletinin yabancı devletlere SATILMA olayının başladığı ve TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN asla kurulma imkanının olmayacağının kesin olduğu tarih:1881

Büyük ATATÜRK ün doğduğu tarih: 1881

2) AKP milletvekili BÜLENT ARINÇ ın İzmir Menemende KUBİLAYIN başını kesen DİNCİ YOBAZIN torunu olduğunu

3) ANKARA büyükşehir belediye başkanı İ.Melih Gökçeğin; yılda 5-6 kere DEMETEVLERDE bulununan tarikat liderinin elini eteğini öpmek için ziyaret ettiğini

4) Cumhurbaşkanı GÜL ün 30 yaşında koca ADAM iken 14 yaşında bir ÇOCUK(h.g.) ile evlendiğini.

5) Başbakan RTE nin askerde iken bir KANTİNCİ olduğunu ve teskere alırken YÜKLÜ miktarda bir açık verdiğini (KANTİNCİ olan bu zat; şerefli TÜRK askerinin ŞEHİT olması karşısında YAN GELİP YATMASALARDI diyen zattır.

6) RTE nin oğlunun neden ASKERLİK yapmadığını biliyor musunuz?(sayfa 12)

7) Bir AMERİKAN PLANI olan Fethullah Gülen adlı zatın asıl adının: FETULLAH olduğunu ve hocası MOLLA FETHULLAH ile aynı kereme sahip olduğu YALANI için izmir de bir mahkemeye başvurup: adına bir "H" harfi eklettiğini.(sayfa 24)

8) FETHULLAH GÜLEN cemaatine ait müritlerin beyin yıkama olayından yıllar sonra geldiği acı durum: F.G. nin yemek artıklarınıbardağı KUTSAL bir şeymiş gibi saklamak..(kaynak: N.V. 2005)

9) FETHULLAH GÜLEN den ÇOCUK sahibi olunduğunda CENNET kapılarının açılacağı yalanı ile büyütülen cemaat kızlarının BİNLERCE çocuğunun olduğunu.Ve cemaat içindeki evlibekar hatta dul kadın ve kızlardan BİNLERCE çocuğu olduğu GERÇEĞİ ortaya çıktığında SAHTE KISIR RAPORU aldığını.(kaynak: N.V. 2005)

10) H.GÜL ün köşke gezmeye gitti ilk gün hemen değiştirin" dediğini.

11) Seçim döneminde fenalaşan RTE yi tedavi için gelen doktordan bir not: "düşük çıkan tansiyonunu bir dakika sonra yan odada ölçmek istedim.O odada büyük boy ATATÜRK resmi vardı.Ve o resmi gördüğü anda ölçtüğüm tansiyonu resmen fırlamıştı.(sayfa 17)

12) 1960lı yıllarda KURTULUŞ savaşı gazileri ile yapılan ve yıllarca gizlenen bir anketİNLERCE gazimiz her seçimde ATATÜRK ün kurduğu parti olan CHP ye oy verdiklerini ve düşman ile göğüs göğüse savaştıkları arkadaşlarının ASLA yobaz ve dinci olmadıklarını ancak savaştan sonra saklandıkları evlerden ve KAÇTIKLARI dağlardan çıkan dinci yobazların hiç utanmadan İSTİKLAL MADALYASI aldıklarında çok üzüldüklerini.ve şimdi ortalarda dolaşan DİNCİLERİN o utanmazların TORUNLARI ve ÇOCUKLARI olduklarını.(sayfa 27-29)

13) Şahibeli bir seçim sonunda BAŞBAKAN olan RTE nin bebek katili APO ya saygısından SAYINşehit askerlere KELLE dediğini ve 3 kuruşluk ceza ile tescillendiğini.

14) Türkiye Cumhuriyetine ve LAİK düzene karşı olan SİYASİ PARTİYE ve CEMAATE yapılan sızmalar.(sayfa 57) TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN şerefli ve yasal refleksi bu partiler ve cemaatlere yıllar süren mücadele sonucunda sızmıştır.Son durumda tahmini olarak Siyasi partiye 4000cemaate 8000 civarında sızıldığı ve artık bilgi verme ve gerçekleri ortaya çıkarma çalışmalarının başladığı bildirilmiştir.(Analiz Raporu-2008)

15) RTE nin Ankara merkezli odasında tabanda yaptırdığı YAHUDİ YILDIZI nın resmi basına sızdığında apar topar söküldüğünü.

16) İzmir deki Oyları almak için SU SORUNU çıkaran ve İzmir Belediye başkanın baraj yapma talebini 3 defa red eden hükümetin; Ankara Belediyesine bağlı memurların aylardır İZMİR e su veren dere ve ırmaklara ARSENİK dolu variller boşaltmalarına sesiz kaldığını.

17) 22 Temmuz seçimlerinden sonraki aylar içinde ÇÖPLERDEN DSPCHP ve MHP ye ait BİNLERCE mühürlü OY pusulasının çıktığını.

18) Aynı seçimlerden bir kaç ay sonra yapılan nüfus seçimi sonunda ANLAM VERİLEMEYEN! 5 milyon SEÇMENİN bir anda kaybolduğunu.

19) Türkiyedeki İMAM HATİP liselerinden mezun olan öğrencilerin yıllar içinde ciddi sorunlar yaşadığını ve UYUŞTURUCUSATANİST ve başka sapkınlılara yöneldiğini.Bu durumun CEMAATLERDE korkunç boyutlara ulaştığını.(Tıp Dergisi 1997)

20) Türkiydeki TÜRBANLILARIN % 72.3 ünün koca ve baba baskısı ya da yardım edileceği umudu ile örtündüğünü.

21 ) Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün ölümünün asıl sebebinin MİLLETİNE HİZMET için günde 2-3 saat uykuya bağlı AŞIRI YORGUNLUK olduğunu.

22) Avrupadaki üniversitelerde görevli DİN BİLGİNLERİNİN 2000 li yılların başlarında yaptığı konferansın sonuç bildirgesinden bir bölüm: madde 25 İSLAM dinine Peygamber Muhammed den sonra EN ÇOK hizmet eden kişi: M.K.ATATÜRK dür.(oy birliği ile)

23) Peygamber MUHAMMEDin mezarını yıkmak isteyen ARAPLARA en büyük tepkiyi gösterip açık açık TEHDİT eden büyük müslümanın ATATÜRK olduğunu.

24) TÜRK milleti için herşeyin en iyisini isteyen ATATÜRK ün KURANIN Türkçe okunup anlaşılması için büyük usta ELMALILI HAMDİYE verdiği görev süresince tüm masrafları kendi cebinden verdiğini.

25) Ankarada 2008 başından beri akan PİS SUYUN özellikle erkeklerde ileriki yıllar için ağır CİNSEL İŞLEV bozukluğuna sebep olacağını.ve bu PİS SU ile şu anda meydana gelen vakaların hastaneler tarafından gizlendiğini.(Ek-3)

26) yakın zamanda olan ve 50 bebeğin kısa sürede ölümü ile sonuçlanan BEBEK ÖLÜMLERİNİN neden ANKARADA yaşandığı bu PİS SUYUN bir ispatıdır.Bunu dile getirmeye çalışan sağlık çalışanın başka bir yere sürüldüğünü.(Ek-2)

27) TÜRBANI ve AKP yi şirin göstermek için 2005 yılında bir çok sanatçı! ile TRİLYONLUK anlaşmalar yapıldığını.ör: S.SAYAN (programda TÜRBAN taktı.)

28) VAKİT yazarı ÜZMEZ ile gündeme gelen acı gerçek: DİNİ kendi çıkarları kullanan ahlaksızların kızlarını 12-13 yaşında ÇOCUK iken evlendirdiğini ve kendi ÖZ kızlarına TACİZ ve TECAVÜZÜ doğal karşıladığını.(erkek çocuklarına asla dokunmazlar) Savunma gerekçesi olarak peygamber Muhammedin 8 yaşında evlendiğini söylerler.

29) İMAM HATİP mezunu kızların % 62.8 nin 18 yaşını geçmeden bakireliklerini kaybettiklerini.(Tıp Kongresi-1998 sonuç bildirgesi)

30) ALLAH kelimesinin ARAPÇA TANRI kelimesinin Öz TÜRKÇE bir kelime olduğunu ve ilk emri "oku" olan İSLAM DİNİNE göre TANRI kelimesinin kullanılmasının daha sevap olduğunu.

31) CEMAATLERE bağlı yayınevlerinden çıkan KURANIN gerçek KURAN ile alakasının bile olmadığını.

32) En büyük hayali SPİKER olmak olan RTE nin başvuru yaptığı TRT den "ekranda görünmesi fiziksel olarak uygun değil" gerekçesi ile geri çevrildiğini.

33) FUTBOLCU olduğu yıllarda bir maç sonrası iki arkadaşı ile soyunma odasında "uygunsuz" bir şekilde yakalandığını.(Bir Futbolcunun Anıları-1999/ sayfa 25)

34) A.Gülün korkunç ve bitmeyen bir ihtiras hastalığı olan eşinin elinde oyuncak olduğunu.(KAYIP TRİLYON bu yüzden olabilir.y.n)

35) ERMENİLERİN TÜRKLERİ öldürdüğü gerçeğini tüm dünyaya kanıtlamak üzere iken başbakan tarafından görevden alınan ESKİ TARİH KURUMU başkanı yerine getirilen yeni başkan Prof.ALİ BİRİNCİNİN 2001 yılında basılan kitabında ATATÜRK ün ölümsüz eseri NUTUK adlı kitabın artık basılmasının "MANASIZ" olduğunu yazdığını..

36) RTE nin başbakan olduğu 2005 yılında önüne gelen İSTANBULDAKİ KAYIP ÇOCUKLARIN sapık çocuk çetelerine ve Uluslararası ÇOCUK PORNOSU şebekesinin eline geçtiğini bildiği halde İKİ defa sümen altı ettiğini.bunu gören danışmanın kendi rızası ile istifa ettiğini.(2007)

37) Ankarada 40 bin yoksul aile varken OY uğruna her ay 400 bin aileye yardım adı altında SEÇİM RÜŞVETİ verildiğini.ve bu paraların YÜKSEK ve ŞİŞİRİLMİŞ SU FATURSI ile ANKARALILARDAN karşılandığını.

38) MİLYAR DOLAR borcu olan belediyenin bu paralar ile SES TV diye bir TV kanalı ve MAKRO MARKET diye bir market zinciri kurduğunu.

39) RTE nin 2. kişilere devrettiği KİŞİSEL SERVETİNİN 200 milyon doları geçtiğini.(2008 şubat/ CNN WORLD)

40) "şeyini şey ettiğimin şeyi" sözünün eski meclis başkanı AKP li BÜLENT ARINCA ait olduğunu.

41) FETHULLAH GÜLENİN kendisini ALLAHTAN sonra MUHAMMEDDEN önce geldiği fikrini 4 milyon müridine kabul ettirdiğini.ve buna göre DUA ettirdiğini.(kendi yazdığı kitap-sayfa 131)

42) RTE nin ingilizce ANLAMADIĞINI ve KASIM 2007 de 46 dakika başbaşa! görüşme sırasında BUSH un "emirlerini" TÜRKÇE yazıp imzalattığını ve eline verdiğini BİLİYOR MUYDUNUZ?Prof.Dr. M.Tarcan KAYALAR ın Fransa da son çıkan (Ağustos-2008) kitabından alıntılar...kitap TÜRKİYEDE de yayınlanacakmış.
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 15-01-2010, 05:56 PM   #2 (permalink)
Exclamation teşekkürler

çok önemli şeyler..8.maddeyi bizzat TV da izlemiştim.diğerlerini herkes biliyor sanırım..bunların ne olduğunu bilmeyen kalmadı zaten.sağol.
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap

Benzer Konular
bunları biliyor muydunuz
İnsan vücudu, mucizelerle dolu bir makinedir. Şimdi okuyacağınız vücudunuzla ilgili gerçekler sizi neden bu şekilde yaratıldığımız konusunda...
Bunları Biliyor muydunuz ?
Bunları Biliyor muydunuz ? İlk Boğaz Köprüsü Projesi Asya ile Avrupa'yı birbirine bağlama düşüncesinin ilk olarak bundan yaklaşık bir asır...
bunları biliyor muydunuz??? :)
BİTKİ DÜNYASI http://www.favorinet.net/images/smilies/img-wink.gif Bilimsel adı “pilobium glaberrinum” olan bitkinin...
Bunları Biliyor Muydunuz? (7)
» Yer yüzünde en şiddetli rüzgarın,saatte 509 km. süratle 1999’da Oklahoma’da estiğini, » Bir insanın,gözünü günde ortalama 100.000 kez...
Bunları Biliyor Muydunuz? (2)
» 2.500 metre derinlik ve 300C’ sıcaklıkta yaşayabilen bakterilerin olduğunu, » Bağırsaklarımızda 400’den fazla bakterinin olduğunu ve bu...

Hızlı Cevap
Mesajınız:
Seçenekler

« Kırk Hadis | - »
Seçenekler
Stil

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:35 PM.
Yasal Uyarı Favori Forum
Favori Forum'da Mp3, Hack, Adult, Warez, Crack, Serial, Full Film, Full Oyun Vs. İllegal İçerikli Paylaşım Kesinlikle Yasaktır.
Logomuzda Kullanılan Maskot Favorifrm.Net 'e Aittir ve TPE Tarafından Tescillidir. İzinsiz Kullanılamaz.

Sitemiz Forum sitesi olduğu için sitemize kayıtlı üyelerimiz yazı, resim ve diğer materyalleri kontrol edilmeksizin sitemize ekleyebilmektedir. 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda ilgili yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi mail adresine yollayabilir veya Buradaki Formu Doldurarak bize iletebilirsiniz.
Kuruluş : 13/ARALIK/2006
2006 - 2014 Favorifrm.Net Her Hakkı Saklıdır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4 Copyright ©2000-2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO