Ana Sayfa > Moda > Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi

Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi

Pazar, 05 Haz 2011 Okunma Sayısı: 53.136

Hürrem Sultan Saç Rengi Nedir? Meryem Uzerli Saç Rengi Nedir? Hürrem Sultanın Saçının Rengi, Meryem Uzerli’nin Saç Rengi, Hürrem Sultan Saç Modeli, Meryem Uzerli Saç Modeli.

 

2011 yılına damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncularından Hürrem Sultanın bayanlar arasında beğeni toplayan saç rengini herkes merak eder oldu. Hürrem Sultanın saç modelleri de bayanlar arasında tercih edilen saç modelleri arasına girmiş durumda. Artık kuaförlerde bayanlar saçımı Hürrem Sultanın saç rengine boyayın ve Meryem Uzerli saç modeli yapın der oldular.

Peki gelelim asıl konumuza Meryem Uzerli’nin saç rengi nedir? Hürrem Sultanın saç rengi bakır rengini andıran açık kestane tonundadır. Hürrem Sultanın saç renginin bakır rengini andırması nedeniyle halk arasında bu saç rengine Hürrem Bakırı denilmeye başlandı.

Özellikle cilt rengi açık olan bayanlar ve açık göz rengine sahip olan bayanlar Hürrem Sultan saç rengini daha çok tercih ediyor. Çünkü açık tenli ve açık renk gözlü bayanlara Hürrem Sultan saç rengi daha çok yakışıyor. Ayrıca yüzünde çil olan bayanlara da Hürrem Sultan saç rengi gayet iyi yakışıyor.

Bir diğer konu ise Hürrem Sultan saç rengine uygun makyaj rengi. Meryem Uzerli saç rengine en uygun makyaj renk tonu ise yine bakır rengine yakın ton olan kahverenginin tonlarıdır. Kahverengi tonlarda yapılan makyaj ile Hürrem Bakırı saç rengine uyum sağlayabilirsiniz.

Hürrem Sultan Saç Rengi Resimleri Meryem Uzerli Saç Rengi Resimleri

 
 

 Facebook'da Paylaş

 1. dilan
  Cumartesi, 10 Ara 2011 zamanında 00:10 | #1

  harika saç trendleri var saçının rengine bayılıyorum meryem uzerliye o saç rengi ve her türlü modeli ona çok yakışıyor muhteşem yüzyılda hürrem karekterini hak ediyor çooooooooooooook güzel kadın onu herkes çok seviyor arkadaşım ve ben onu paylaşamıyoruz

 2. gizme
  Salı, 13 Ara 2011 zamanında 22:57 | #2

  bence de çok güzel hürem in yerinde olsam ben varya süslenip püsenir süleymanı kimseye vermem bu arada hürrem çok güzel hayranım ben ona ya

 1. şimdilik geri bağlantı yok
Yorum Yap

Etiketler: , , , , , , , ,