Geri git   Favori Forum - Kapsamlı Bilgi Platformu » Windows Live Messenger (Msn) , Skype , Yahoo Messenger , Icq » Msn Nickleri


Seçenekler
bÖjük'n
Alt 13-05-2009, 09:55 AM   #1 (permalink)
Standart bÖjük'n

umudumda kaL umRumda oL !..pLatoniqh oLma yasıq sana deqmes ona !..qözün aLıoRsa Beny Hady Kendini SevdiR... aLmıoRsa Hady ...tir(YASAK KELİME) qit Kendini GezdiR...süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....KimiNe ßurda Kimine Yoqh! . .kaLmak ağıR geLdiğiNde qitMeLi iNsan.öLüoRum soN biR kez seNi sevioRum deseNe !aRtıqh qiTme demiYcem iYice hazıRsıN bu seFeR.yaqLaşabiLeceğini saNdıqıN kdR uzaqıMdasıN hass*qtiR..saNamı kaLdım ?boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.yoqLuumLa eii qeçiNmeye baqh vaRLıım biR daHa asLa senLe oLmuyacaqhh..beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN..seNiN HawaNıN oLduqu yeRDe ßeNiM rüsqaRıM YeTeR SeNiN cıRPıNıP WaR oLmaYa caLıştıqıN yeRDe ßeNiM $eKLiM yeTeR. .ßu aşk bitti burda ARtık elveda..

beni merak edipte sakın kafana Taqma mutluum snden uzaqlarda

Adı VijdansıZ qerisini sorma....

hyaT bi sıNawSa adıMı yazaR çıKarIm..!!..bozkıRda doLa$ıR çiçek açaRım beN

böğRüm yaNaR kaNaRım beN..

..ziNciRe vuRuLmam asLa...

buLa$aNa çok pis daLaRım beN...

HaYat BoŞ KuR OrTaMı ÇoŞ

FOrMat ATtım ANıLaRıma...

TaSh kaLpLisiN Ama ߀Nim DünyaMda TeKsin iShtEe

$en$iz bu hayat y€rin dißine ßat$ıN wer çoşkuuu!!hEr kArEsİ SiYaHa bOyAnMıŞ Bi bUlMaCaIm...ÇöZmEyE ÇaLıŞtIkÇa iÇİmDe kAyBoLuRsUn...!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..!

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

gözl£r sözl£rin s£rtliğiyle yaşa bulanıp ahh çekti...s£nsiz geçen günlerin kazası yok be sevgilim..$imDi Senden Vazmı GeçmeLi..?

[[MaSaL oLuP yoLa devammı EtmeLi..?]]

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktu..!

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLArßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!adINı kahPE koydUM , bıRak Öyle kalsIN...seN bEn! seWmey!pte BaşkAsıNı SewsEnde UmaRım oDa sEweR....BAŞKASINI...!!

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!NefretLe DoluyuM..!aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!ßıktım bütüN çakma *KRONİCK'lerdenAsKım ya séninlé sabaha qadar Öpüşmék istérdim seninlé anı yasamak seni doyasıya yasamak!.. xD s.sSén bénim qücüq hırsızımsın ya Kalbimi çaldın!...Béndé hIrsız olcam bu gece sni qacırcam xD hihiArtık sadéce umutum sénsin!!..

Békledim belki gelirsin diye

Ama sen gelmedin

yüzünü görmeden uyuyamadım

Gözlerim şişti aglamaktan

seni kaybettiğim için

Dön bebegim dön x(Bırakta rahatca aglayayım

Goz yaslarımı silmeee..

Bırakta Öleyim

Ama sen varsın!..

Çek git hayatımdan !..

Bende bu hayattan cekip gideyim..Şimdi qitSem k0ymaz ki...kaLsam neye yaRaR ki...saNa aŞk hiç yakıŞmadı...ßen yakıŞtıRamam ki...aŞk nasıL iki kiŞiLiq qöz qöRe qöRe deLiLik...hani hayaT müŞteRekti üzünTü nie Teq kiŞiLiq..?Ne unuTacaq kadaR nefRet eTTim...nede hatıRLıycak kadaR ç0q sevdimSiLmeye çaLıştıkça daHa ç0q akLımdaSn...!!qeLdiin zaman b0şLuq doLduRan deıL..qiTTiqin zaman yeRi doLduRuLmayan oL..!!İstisna ßenSem Kaide ßozuLuR...Kendimi sıRadan ßi saaT oLaRaq qöRüoRm ...zaManın kendiSym sadece qeçioRm...' haLa ßenimLe oLmana Rağmen ßaŞtan beRi yaLnızım ' ....ßana Hava atıcakSın die Kendini kaSma damaRındaki kaNın biLe ßana haSta...ŞüpheciLiiimin seßeßi inSanLaR..ya da inSan oLup inSanLıq dıŞı RoL yapanLaR !Seni taRtaR öLçeRim..Hafif qeLiRsen yoL veRiRim...ama ağıR ßaSaRsan kaLßimi...!vaRLıığm hiSSediLmeye ßiLiR ama...y0kLuğm k0yaR...ѕєη нєяşєу∂єη ωαzgєçтιğιм αη∂α...gєяιує тєк кαℓαηѕıη...!!!EzbeRmde diziLi kinLerm..söyLe ! Pes etmesi qeReken ben deiL miym ?Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur..!!Oyun bitti mi sanıyorsun ? Ben daha yeni başlıyorum..! Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara..! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor..Bitmez bu aşk bitmez bu aşk, Bitirmeye kullar yetmez, Silemezsin gidemezsin, Terketmeye yollar yetmezніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє αуяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α..bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum ..!!*..Bhaqq BisS sPerr iqiLiyiSshh..*Herseyin Yeri ve zaMaNı vardıR..Bu Yer ve zaManın uyGun oLduğu bir ZamaN asLında bi YaLandır..Hani o sessiz günde kulağıma fısıLdamıstın ya...BeniMLe çıkarmısın diYe.. Duy şimDi fısıLtımı!! SeninLe MerDiveeN biLe çıkmam

SensizLik mi ?? o ne demekk yeni Bi Yicek falanmı.._?ßéLki akLım ßir dénizdi

ßén ßouLdum..küÇüqüM daHa çoK küÇüqüM bU yüZdeN büTün koRkuLarıM GruRum Bu YüzDen bU yüzDeN çoCuK qibi koRuNmasızLıqım ):."bNa iHTiyAcuNn YqOkk ArtIkkK.ŞeNiNnn OlAnA İİ bK"“[»αкLιмdαѕιn«]..ѕαdece..[»υzαктαѕιn«]ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor●●●ѕσηвαнαя∂α ∂öкüℓєη уαρяαqтıм ιℓк вαнαя∂α gєяι gєℓ∂ιм вєη!! αıℓємє ∂σѕтυмα ѕℓмℓαя σℓѕυη уααмυя ѕσηяαѕı güηєşιм вєηηηηηη!!!●●●.. biss yüzsüs p**Lér qibi hér qüséLé asıKK oLmayıss ama oLdukmuda asLa unutmayıss ..GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..bi baktım uzaklardayım_duygusal tuzaklardayım_her sokak bit yol ayrımı_anlatamam ki ben kaygımı...ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum..вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα ѕöz єтмє özℓємєктєηѕєηι уιηє ѕєνємєм вυηα ∂αуαηαмαм ѕαηα кöℓє σℓѕαм уιηє уαяαηαмαм вιяαz υzαк σℓαℓıм вєℓкι∂є уαяαя göя вαк σ zмη км кιмι αяαяραтαкℓα яυнυмυη кαяαмѕαя çσ¢υкℓαяıηı..αℓ єℓℓєяιη∂єη şєкєяℓι єℓмαℓαяıηıнαуαтı ∂ιğєяℓєяιη∂єη кσρуα çєкєяєк уαşαмαк вυ∂αℓα¢α...ƒυηкуι ѕαтαякη υтαηмıуσ|¢єzαуı göяѕє ∂ιzℓєяι тιтяєя|αувєηι göяѕє αℓтıηα уρя|ѕαgσραуα ∂ιккαт αηηєη ѕєηι ∂σя∂υηα ριşмαη σℓмѕηKalemimle satırlara bulanan bir şairim Bu yolda ben sonsuz sakinim Nerdeyim sessizce bende Yürüyorum aklım eserde Suskunum bugün yine bende Dertleri çek birak...!''YAPTIĞIN YANINA KALMAYA¢AK ßİR KIYAMETTİR KøPA¢AK KULAĞINI AÇ İYİ DİNLE ZALİM SENİNLE ßİR HESAßIM VAR İNTİKAMIM ÇøK A¢I øLA¢AK''ßir Şi$e Şarap Sırdasım ,Yanında Siqaram Mezesi øLSUN Sakın ßana Døkunma Ta$ ßasTım ßaqrıma KadehLere Merhaßa Askım Sana ELvadaöYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 290 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!**кαηıмα gιяιρ уüяєğιм σℓℓмυşѕυη.тєηιмє gιяιρ кσкυм σℓмυşѕυη.вυηυ ηαѕıℓ уαρтığıηı вιℓмισяυм αмα вє∂єηιмє gιяιρ ¢αηıм σℓмυşѕυη..!Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!N dnyLr yıktm sni buLmak içn, N umutLr unuttm sana gLmk içn! Snse 'ayrıLık' dedin en b$nda.. AğLa ağLa $mdi yLnzLığına!! ağLa..Çocuum dü$ünme, birascık yaLan a$k için söLenen $eyLer..!

ηє кα∂αя ∂єтαуℓı ρℓαηℓαяѕαη кα∂єя ѕαηα σ кα∂αя ѕєт νυяυя...çค๒ค ﻮöรtєг๓є çüภкü єภ เאเ şєאlєг єภ คz ๒єкlє๔เğเภ zค๓คภ ﻮєгçєкlєşเг…єη вüуüк σℓαуℓαя єη тαηтαηαℓı σℓαηℓαя ∂єğιℓ єη ѕєѕѕιz ѕααтℓєя∂ιя!!öğгєtเlєภ єภ z๏г ๔єгร ђคאคttค ђคภﻮเ кöקгüאü кยllคภıק,ђคภﻮเรเภเ אıкคςคğıภ๔ıг...คşк เкเ เภรคภıภ ๒เг๒เгเภє ๒คк๓ครı ๔єğเl ๒เгlเкtє คאภı אöภє ๒คк๓ครı๔ıг....иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!kapılma rüzgarıma nezle olursun..SeNi sEfİoRuM sÖzLErİ hEr ŞeR..zİn AğZıNa SaKıZ OLmUş ..bu kdr cehalet ancak tahsiLLe oLur!!!---------ğın üniversitesi olsaydı,seni kesin dekan yaparlardıı...Eskileri siLdim ama kırmızı oLunca izi kalıoo...Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM...Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim.."ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..

söyLe a$kıNın fiyaTı kaC paRa_?ßeN miyDim kaLßiNe sectiiN oyuNcaK_?FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT="

$OYL€ !stanbula kiymetini bilsin! !$T@NBUL guzelse sebebi $€N$!N….°•. °•. °•. °•. Her KaLp Kendi Şarkısını SöyLer .•° .•° .•° .•°.BuGüNü yaşıyorsam yarının sEni bana getireceğine inandığım içindir..AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerBiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR● HakLıyDın Hep Sen, AcıLar BeDava, MecBurDuk Hep UzakTan BakMaya… Nokta Kadar Menfaat İçin , VirgüL Kadar EgiLmem …

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim…Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!Yanıyorum kendi derdime…Ne var elimde kalan…Bu dünya ztn yalan…««BeNi kayBetmeYi Ba$aRaNı,kaZanMak İçİn asLa uĞra$mAm»»kuSSam kâc întîhâr cIkâr îcîmdên? kêSSêm kâc ayrîLîk akâr ßîlêklêrîmdên?

CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!dostLarm wardı hayaLLerm qiBi..hayaLLerm wardı dostLarm qiBi..ikisi de yaLndı sefdiim qiBi..qosLern yaLndı nefretm qiBi..ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïmkaraNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqiSénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklarakaraNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqißana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik.Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap

Benzer Konular
bÖjük'n xD
Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!! bu şehir bu kalabalık bu karmaşa... içim burkuluyor... onca insan bir sen olmuyor...

Hızlı Cevap
Mesajınız:
Seçenekler

Seçenekler
Stil

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:12 AM.
Yasal Uyarı Favori Forum
Favori Forum'da Mp3, Hack, Adult, Warez, Crack, Serial, Full Film, Full Oyun Vs. İllegal İçerikli Paylaşım Kesinlikle Yasaktır.
Logomuzda Kullanılan Maskot Favorifrm.Net 'e Aittir ve TPE Tarafından Tescillidir. İzinsiz Kullanılamaz.

Sitemiz Forum sitesi olduğu için sitemize kayıtlı üyelerimiz yazı, resim ve diğer materyalleri kontrol edilmeksizin sitemize ekleyebilmektedir. 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda ilgili yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi mail adresine yollayabilir veya Buradaki Formu Doldurarak bize iletebilirsiniz.
Kuruluş : 13/ARALIK/2006
2006 - 2014 Favorifrm.Net Her Hakkı Saklıdır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4 Copyright ©2000-2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO