Geri git   Favori Forum - Kapsamlı Bilgi Platformu » ERKEKLER PANOSU » Kız Tavlama Dersleri


Seçenekler
Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri
Alt 04-01-2008, 11:38 PM   #1 (permalink)
Talking Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri

Videolu Öpüşme Teknikleri Türkçe

Videolu Öpüşme Teknikleri İngilizceVideolu Öpüşme Teknikleri İngilizce 2
Sevgilinizle öpüşürken dudaklarınıza hafif bir fransız tadı katmak ister miydiniz? Zamanlama Dünyadaki en iyi sevgililer öpüşme konusunda zamanlamayı kusursuz tutturanlardır.Onlar sizi özlediklerinde dudaklarını sizinkilere ne zaman değdireceklerini, dudaklarınızdan ağzınızın içine doğru ne zaman ve nasıl kayacaklarını çok iyi bilirler. Peki siz sevgilinizi ne zaman ve ne şekilde öpeceğinizi biliyor musunuz? Onun nefes alıp verme şeklini iyi bilirseniz o zaman öpüşürken onu kanatlandırabilirsiniz. Eğer sevgiliniz öpüşürken nefes nefese kalıyorsa o zaman aşağıda okuyacağınız A kapısından, eğer dudaklarınızı dudaklarına değdirdiğinizde sakin kalmaya çalışarak düzenli nefes almaya devam ediyorsa o zaman da B kapısından girmenizi tavsiye ediyoruz. Fakat önce Fransız öpücüğünün temel kurallarına bir göz atalım: Her kadının kendine özgü bir öpüşme tarzı vardır. Bu stili ağzın anatomik yapısı, dilin uzunluğu, ağzın açılma kapasitesi, cinsellik güdüleri ve kişisel zevkler yaratır. Fakat Fransız öpücüğü verirken herkesin yaptığı bazı temel hareketler vardır. Örneğin sevgilinizi öperken dudaklarınızı hafif aralamanız, dilinizi parterinizin aralık dudaklarına değdirmeniz ve daha sonra da dudakların gerisinde neler olduğunu keşfetmeniz Fransız öpücüğünün hakkını vermeniz için yapılması gereken hareketlerden birkaçı.
Şevhetli bir Fransız öpücüğü (A kapısı)

Bu tarz öpüşmeler ani yaşanır. Siz sevgilinizi arzu ederken o da sizin dudaklarınızı istiyor ve dudaklarınız aranızda hiçbir konuşma geçmeden sadece bir bakışmayla birleşiyor ve siz daha öpüştüğünüzün farkına bile varmadan diliniz onun diline değmiş oluyor. Bu hareketten sonraki aşamada dilinizi yavaşça partnerinizin ağzında döndürmeye başlayın. Daha sonra kafanızı eğdiğiniz yerden ters tarafa eğin ve aynı hareketi tekrarlayın. Bunun ardından dudaklarınızla küçük yaramazlıklar yapın ve örneğin alt dudağını hafifçe ısırın. Bu hareketlerin sonsuz varyasyonlarını deneme şansınız var.

Sakin bir Fransız öpücüğü (B kapısı)

Sevgiliniz öpüşürken çekingen tavırlar sergiliyor. Bu durumda önce dilinizin ucuyla dudağının üstünü yalayın ve daha sonra da ona tatlı ve yumuşak bir öpücük kondurun. Daha sonra alt dudağının tadına bakın ve onunla göz teması kurarak her iki dudağını da öpmeye başlayın. Daha sonra dilinizi kullanın ve ona ateşli öpücükler verin. Bir süre sonra dilinizi kullanarak verdiğiniz Fransız öpücüğü ile sadece dudaklarına kondurduğunuz masum öpücükleri birbirine karıştırın. Sizi doyasıya öpmeye çekinen partnerinizin Fransız öpücüğünüze karşılık vereceğine emin olabilirsiniz.

Öpüşme çeşitleri.. Öpücüğünüz sevginizin gücünü gösterir…
Sevgiliniz varsa öpücükler kaçınılmaz olarak geliyor akla… Ama öpücükten öpücüğe de fark var hani.. Her ne kadar öpüşmek içten gelen ve sadece iki kişinin ortak istekleri doğrultusunda gelişen birşey olsa da sizler için öpücük hakkında özel bir dosya hazırladık. İşte filmlerden, hayallerinizden ya da gerçek yaşantınızdan kesitlere rastlayabileceğiniz o size özel anlar. Ve o anları daha özel kılacak mekanlar… Hayalgücünüzü çalıştırın ve onu değişik öpün!

Kamp Öpücüğü: Kamp ateşinin etrafında sevgilinize sarılarak doğada aşkınızı doyasıya yaşamak istemez misiniz? Özellikle başbaşa ya da yakın arkadaş grubuyla yapılan kampta ateşin ve ateşin yanında içilen biranın öpücüğün şiddetini arttırması muhtemeldir.

Yağmur altında öpüşmek: İşte yine romantizmin temel simgelerinden biri: Yağmur altında öpüşmek!!! Her ne kadar orta yaşlı insanlar yağmur altında ıslanmaktan hoşlanmadıkları için bu öpüşme şeklini romantik bulmasalar da, gençlerin bir çoğu hayatlarında en az mutlaka bir kez yağmur altında yürüyüp öpüşmekten zevk alıyor.

Banyoda öpüşmek: Uzun ve yorucu bir günün ardından romantik saatler geçirmek için küveti doldurun ve birlikte köpük banyosu yapın. Bu arada suyun içine bir kaç damla aromatik yağlardan ya da banyo köpüklerinden damlatmayı unutmayın.

Arabada öpüşmek: Gece yarısı bar ya da parti çıkışı eve dönmeden önce sucuk ekmek yemek yerine arabayı bir kenara çekip sevgilinizle öpüşmek ikinize de keyif verebilir. Ancak elbette ki aşırıya kaçmamak şartıyla. Aksi halde polis arabanızın yanına gelip kendisine eşlik etmenizi isteyebilir. Arabada öpüşmek için mutlaka deniz kıyısı olması gerekmiyor. Ancak boğaza karşı çektiğiniz arabada hem muhteşem manzarayı seyredip hem de sevgilinizle romantizmin dorukularına çıkmanın da bir sakıncası yok!

Yatakta kahvaltı öpücüğü: Birlikte yaşayan ya da evli çiftler, pazar kahvaltılarını keyifli bir oyuna çevirmek için arasıra da olsa yatakta kahvaltı yapmayı denemeliler. Tabii kahvaltı tabağını hazırlayan tarafa içten bir öpücükle teşekkür etmek koşuluyla.

Su altı öpücüğü: Gençlerin son zamanlardaki favori sporlarından biri olan scuba, hem hoş bir hobi hem de romantik bir ana dönüşebilir. Binlerce metre derinlikte, bambaşka bir dünyada üstelik de gözlerden uzak bir ortamda sevgilinizle öpüşmek, deniz dibinde göreceğiniz bir hazineden çok daha mutlu edecektir sizi.

Alışveriş öpücüğü: Markete gittiniz ve birlikte alışveriş mi yapıyorsunuz? O halde standların arasında gezinirken kaçamak bir öpücüğe ne dersiniz? Alışveriş listenizi bir an için unutun ve o anın tadına varın.

Çikolatalı öpücük: Tutkulu bir aşk gecesine şampanya, çilek ve çikolatadan daha fazla ne yakışabilir ki? Hele kalp şeklinde olanlardan alırsanız TV karşısında mayışmış sevgilinizi bir anda ayıltabilirsiniz. Çikolata öpücüğünüzün şehvetini arttırmaya yeten çok iyi bir afrodizyaktır.

Randevulu öpücük: Sevgilinizle ya da eşinizle ilişkinize biraz değişiklik katmak için öpücük oyunu oynayabilirsiniz. Telefonla ya da e-mail yoluyla herhangi bir yerde belli bir saatte buluşma ayarlayın. Dilerseniz bir park, dilerseniz sinema ya da bir cafede. Karşılaşır karşılaşmaz sevgilinize sarılıp ona sıcak bir öpücük kondurun.

Hoşçakal öpücüğü: Sevgilinizi ya da eşinizi işe yolcularken dudağına küçük bir öpücük kondurun. Daha sonra arkasını dönerken ellerinizle onu bir kez daha çekip bu kez daha tutkulu bir şekile öperek onu şaşırtın.

Beklenmeyen öpücük: Gün içinde herhangi bir zamanda yaptığı sıradan işlerden birini yaparken hiçbir sebep olmadan onu çok sevdiğnizi söyleyip bir anda öpmeye başlayın. Hem şaşkınlıkan hem de bu durum onun hoşuna gideceğinden karşılık verecektir.

Buzlu öpücük: Aşk filmlerinin en ateşli sahnesinde buzun ferahlatıcı ve uyarıcı etkisini çoğu kez görmüşsünüzdür. Özellikle romantizmin doruğa ulaştığı anda buzun tenle temas etmesi hem estetik hem de erotik bir görüntü oluşturur. Kısacası buzlu öpücük, tüm diğer öpücük çeşitleri arasında en hararetlilerinden biridir. İster sade, ister vişne sulu ya da tropik aromalı olsun, buz kalıbını ağzınıza alıp öpüşmeye başlayınca eşinizin de bundan sizin kadar zevk aldığını göreceksiniz.

Kulaklarından öpmek: Kadınların da erkeklerin de erojen bölgelerinden olan kulak memelerine gereken ilgiyi göstermenin sırası gelmedi mi? Sevgilinizin kulağına içinizden gelen aşk cümlelerini fısıldadıktan sonra hafifçe kulaklarından öpmek onu çıldırtacaktır.

Güzellik uykusu öpücüğü: Gün boyu iş yaşamının koşturmacası ve problemlerinin insanı yorduğu bir gerçek. Uyku bedeni ve ruhu dinlendirdiği gibi vücut için gereken enerjiyi de depolar. Sevgilinizi akşamüstü yattığı güzellik uykusundan hafif bir öpücükle uyandırdığınız takdirde, çok daha ateşli bir gece yaşayabilirsiniz.

Sinema öpücüğü: Haftasonu geldi. Sinemadasınız ya da evinize aldığınız filmleri seyretmek üzere bir büyük kaseyi patlamış mısırla doldurdunuz. Filmin en heyecanlı yerinde gözlerinizi filmden alıp sevgilinizi fransız öpücüğüyle öpün. Bu öpüşmenin ardından filmi izlerken sevgilinizin patlamış mısırlı ve tuzlu parmaklarını da öpebilirsiniz.

Açıkhavada öpüşmek: Temiz hava ciğerlerinizi açarken kan dolaşımınız da hızlandırır. Kumsalda, parklarda ya da ormanda yapacağınız yürüyüşlere bir süre ara verip yeşillikler arasında sevgilinizle gözlerden uzak dilediğiniz kadar öpüşebilirsiniz.

Elveda öpücüğü: Öpücükler içinde en tutkulu ama bir o kadar da en zor olanı. İçinde biraz burukluk barındığından bir de son öpücük olduğundan dolayı kimi zaman gözyaşı öpcüğün tamamlayıcısı olabiliyor. Elveda öpücüğünü bir şölene dönüştürmek için sevgilinizi öptükten sonra başınızı dik tutup arkadanıza bakmadan yürümeye çalışın. Tabii eğer yapabilirseniz.

Yıldızların altında öpüşmek: Sevişmek ah ne hoştur yıldızların altında…. Evet daha fazla birşey demeye gerek yok herhalde. Karanlık bir gecede yıldızların altında öpüşmek hiç fena bir fikir değil, öyle değil mi?
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 14-02-2008, 08:30 PM   #2 (permalink)
Standart Cvp: Öpüşme Teknikleri

süper kein denicem bunları sağol kardeşim
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 01-05-2008, 01:56 AM   #3 (permalink)
Standart Cvp: Öpüşme Teknikleri

valla ben bu formu okumadan evvel de bunları denedim yetenekli adamım canım
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 24-10-2008, 10:04 PM   #4 (permalink)
Standart Cevap: Öpüşme Teknikleri

bir sewgilim olursa bir gun lazım olur saol ....
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 10-07-2009, 11:54 PM   #5 (permalink)
Standart Cevap: Öpüşme Teknikleri

super taktik uyguladım oldu thanks kardes
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 08-08-2009, 12:50 AM   #6 (permalink)
Standart Cevap: Öpüşme Teknikleri

eywallah bilader
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 12-06-2010, 07:18 AM   #7 (permalink)
Standart Cevap: Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri

Sağolasın faydalı teknikler olmuş.
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 02-08-2011, 03:38 PM   #8 (permalink)
Misafir
Smile Cevap: Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri

Bunları bilmek için videoya gerek yok be kardeşim İki türk filmi izle zaten öğreniyorsun ki benim canım sıkıldı pek zevk vermez oldu öpüşmek,bir süre sonra sıkıyor .
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 13-01-2012, 08:52 PM   #9 (permalink)
Misafir
Smile Cevap: Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri

öpüşmek süper bişey yhaa
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap
Alt 07-03-2012, 07:26 PM   #10 (permalink)
Misafir
Unhappy Cevap: Öpüşme Teknikleri - Videolu Öpüşme Teknikleri

ben öpüşmekten utanıyorum nasıl kırabilirim utangaclıgı mı???
Alıntı ile Cevapla Hızlı Cevap

Benzer Konular
öpüşme sahneleri...!
http://img152.imageshack.us/img152/6016/insanlar15799wa.jpg http://img99.imageshack.us/img99/6789/hay31967qn.jpg

Hızlı Cevap
Mesajınız:
Seçenekler

Seçenekler
Stil

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:08 AM.
Yasal Uyarı Favori Forum
Favori Forum'da Mp3, Hack, Adult, Warez, Crack, Serial, Full Film, Full Oyun Vs. İllegal İçerikli Paylaşım Kesinlikle Yasaktır.
Logomuzda Kullanılan Maskot Favorifrm.Net 'e Aittir ve TPE Tarafından Tescillidir. İzinsiz Kullanılamaz.

Sitemiz Forum sitesi olduğu için sitemize kayıtlı üyelerimiz yazı, resim ve diğer materyalleri kontrol edilmeksizin sitemize ekleyebilmektedir. 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda ilgili yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi mail adresine yollayabilir veya Buradaki Formu Doldurarak bize iletebilirsiniz.
Kuruluş : 13/ARALIK/2006
2006 - 2014 Favorifrm.Net Her Hakkı Saklıdır.
Powered by vBulletin® Version 3.8.4 Copyright ©2000-2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO